M50-3900542
Číslo produktu DigiKey
952-1395-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3900542
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3900542 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,150" (3,81mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,079" (2,00mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
2
Materiál izolace
Termoplastový
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A