M50-3120545
M50-3120545
Harwin’s Company Overview
M50-3120545
Číslo produktu DigiKey
952-1713-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3120545
Popis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3120545 Modely
Flash
Balení
Trubice
Výška izolace
0,142" (3,60mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
5,5mm, 6,18mm
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Aplikace
Univerzální, Zdravotnictví, Telekomunikace
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Počet řad
2
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)