M50-3610542R
Číslo produktu DigiKey
952-3090-2-ND - Páska a cívka (TR)
952-3090-1-ND - Řezaná páska (CT)
952-3090-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3610542R
Popis
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 10 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3610542R Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Mfr
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
1,00µin (0,025µm)
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový
Počet pozic
Vlastnosti
Vedení desky, Osazovací provedení
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Jmenovitý proud (A)
1A
Krytí
Neopláštěný
Jmenovité napětí
250V