M50-3600542R
Číslo produktu DigiKey
952-4189-2-ND - Páska a cívka (TR)
952-4189-1-ND - Řezaná páska (CT)
952-4189-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3600542R
Popis
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 10 position 0,050" (1,27mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M50-3600542R Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Mfr
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Řada
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový
Počet pozic
Vlastnosti
Osazovací provedení
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1A
Krytí
Neopláštěný
Kontaktní výška při spojení
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm