M50-9100542
Číslo produktu DigiKey
952-2568-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-9100542
Popis
IDC F/F 10POS RIBBON CBL ASSY
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zásuvka 0,492' (150,00mm, 5,91")
Modely EDA/CAD
M50-9100542 Modely
Kategorie
Rozteč - konektor
0,050" (1,27mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Rozteč - kabel
0,025" (0,64mm)
Řada
Délka
0,492' (150,00mm, 5,91")