M50-3000545
M50-3000545
Harwin’s Company Overview
M50-3000545
Číslo produktu DigiKey
952-1365-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3000545
Popis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD PCB
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Průchozí otvor Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3000545 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Balení
Trubice
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,173" (4,40mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,094" (2,40mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Kontaktní výška při spojení
5,4mm, 6,08mm, 9,37mm
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Univerzální, Zdravotnictví, Telekomunikace
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)