M50-3110542
Číslo produktu DigiKey
952-2342-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3110542
Popis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3110542 Modely
Flash
Balení
Trubice
Výška izolace
0,181" (4,60mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
5,5mm, 6,18mm
Počet pozic
Vlastnosti
Vedení desky
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Univerzální, Zdravotnictví, Telekomunikace
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)