M50-3100545
M50-3100545
Harwin’s Company Overview
M50-3100545
Číslo produktu DigiKey
952-1798-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3100545
Popis
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M50-3100545 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Balení
Trubice
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,181" (4,60mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
5,5mm, 6,18mm
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
250V
Rozteč - kontakty
Aplikace
Univerzální, Zdravotnictví, Telekomunikace
Počet řad
2
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)