M50-3300542
M50-3300542
Harwin’s Company Overview
M50-3300542
Číslo produktu DigiKey
952-2561-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3300542
Popis
CONN RCPT 10POS IDC 30AWG GOLD
Podrobný popis
10 Polohový obdélník Zásuvka Konektor IDC Zlatá 30AWG
Modely EDA/CAD
M50-3300542 Modely
Kategorie
Rozteč řad
0,050" (1,27mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Způsob upevnění
Držák západky
Balení
Trubice
Kabelová koncovka
IDC
Stav součásti
Aktivní
Typ vodiče
Plochý kabel
Typ konektoru
Zásuvka
Velikost vodiče
30AWG
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Vlastnosti
Průchodkový
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Rozteč
0,050" (1,27mm)