M50-3200545
M50-3200545
Harwin’s Company Overview
M50-3200545
Číslo produktu DigiKey
952-1377-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3200545
Popis
CONN RCPT 10P 0.05 GOLD PCB R/A
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Průchozí otvor, Pravý úhel Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3200545 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Řada
Barva izolace
Černá
Balení
Trubice
Výška izolace
0,136" (3,46mm)
Stav součásti
Aktivní
Délka kontaktu - kolík
0,094" (2,40mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Aplikace
Univerzální, Zdravotnictví, Telekomunikace
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Počet řad
2
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)