M50-3120545R
Číslo produktu DigiKey
952-M50-3120545R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3120545R
Popis
5+5 POS. FEMALE DIL VERTICAL SMT
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3120545R Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Flash
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,142" (3,60mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Kontaktní výška při spojení
5,5mm, 6,18mm
Počet zatížených pozic
Vše
Vlastnosti
Osazovací provedení
Rozteč - kontakty
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet řad
2
Materiál izolace
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,050" (1,27mm)