M50-1920005
M50-1920005
Harwin’s Company Overview
M50-1920005
Číslo produktu DigiKey
952-1727-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-1920005
Popis
CONN SHUNT 1.27MM RED
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 (1 x 2) Polohový bočníkový konektor Červená Uzavřená horní strana 0,050" (1,27mm) Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M50-1920005 Modely
Kategorie
Výška
0,118" (3,00mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
1,00µin (0,025µm)
Balení
Sáček
Barva
Červená
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ
Uzavřená horní strana
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Pohlaví
Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic nebo pinů (rastr)
2 (1 x 2)
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)