M50-2020005
M50-2020005
Harwin’s Company Overview
M50-2020005
Číslo produktu DigiKey
952-1729-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-2020005
Popis
CONN SHUNT 1.27MM RED W/HANDLE
Podrobný popis
2 (1 x 2) Polohový bočníkový konektor Červená Uzavřená horní strana, Rukojeť 0,050" (1,27mm) Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-2020005 Modely
Kategorie
Výška
0,217" (5,50mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
1,00µin (0,025µm)
Balení
Sáček
Barva
Červená
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ
Uzavřená horní strana, Rukojeť
Materiál tělesa
Polybutylentereftalát (PBT)
Pohlaví
Samičí zásuvky
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic nebo pinů (rastr)
2 (1 x 2)
Základní číslo produktu
Rozteč
0,050" (1,27mm)