M50-3500842
Číslo produktu DigiKey
952-1385-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3500842
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 1.27MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,050" (1,27mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M50-3500842 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,091" (2,30mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,248" (6,30mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
2
Materiál izolace
Termoplastový
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
3,2mm, 4,6mm, 5,4mm, 5,5mm, 6,23mm