M50-9011042
Číslo produktu DigiKey
952-2658-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-9011042
Popis
CBL ASSY 1.27MM 20POS M-F 150MM
Podrobný popis
20 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zástrčka 0,492' (150,00mm, 5,91")
Modely EDA/CAD
M50-9011042 Modely
Kategorie
Rozteč - konektor
0,050" (1,27mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Rozteč - kabel
0,025" (0,64mm)
Řada
Délka
0,492' (150,00mm, 5,91")