M50-3601042
Číslo produktu DigiKey
952-1392-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3601042
Popis
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 20 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3601042 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Řada
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Balení
Hromadné balení
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
3,00µin (0,076µm)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet pozic
Materiál izolace
Termoplastový
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Jmenovitý proud (A)
1A
Kontaktní výška při spojení
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm