DR127D254P20F
Číslo produktu DigiKey
DR127D254P20F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR127D254P20F
Popis
DUAL ROW 1.27MM PITCH 20-PIN FEM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Konektor na DIP Patice 1,27mm 20 0,050" (1,27mm) FR4 Epoxidové sklo
Kategorie
Počet pozic
20
Výrobce
Chip Quik Inc.
Rozteč
0,050" (1,27mm)
Řada
Tloušťka desky
0,062" (1,57mm) 1/16"
Balení
Hromadné balení
Materiál
FR4 Epoxidové sklo
Velikost / rozměry
0,700" x 1,000" (17,78mm x 25,40mm)
Typ prototypové desky
Konektor na DIP
Základní číslo produktu
Přijímaná pouzdra
Patice 1,27mm