SMCJ18CA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMCJ18CA |
Popis | TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SMCJ18CA Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 51,4A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 18V | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Průrazné napětí (min) 20V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 29,2V |