SMCJ18CAE3/TR13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 12 506
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 1 836
Katalogový list
Littelfuse Inc.
Katalogový list
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
Bourns Inc.
Skladem : 669
Bourns Inc.
YAGEO
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CAE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CAE3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CAE3/TR13
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V