SMCJ18CA-HRAT7 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
KYOCERA AVX
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Similar
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CA-HRAT7
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CA-HRAT7-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA-HRAT7
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
18V
Průrazné napětí (min)
20V