SMCJ18CA-E3/57T
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CA-E3/57TGITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ18CA-E3/57TGICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ18CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA-E3/57T
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ18CA-E3/57T Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V