SMCJ18CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ18CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ18CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMCJ18CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V