SMLJ18CA
Číslo produktu DigiKey
SMLJ18CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMLJ18CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMLJ18CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMLJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 102,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
SMLJ18CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
102,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V