SMCJ18CAHE3/57T není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 1 836
Katalogový list
Direct
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 859
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
Skladem : 669
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18CAHE3/57T
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CAHE3/57TGITR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CAHE3/57T
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SMCJ18CAHE3/57T Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V