5.0SMDJ18CA
Číslo produktu DigiKey
F10849TR-ND - Páska a cívka (TR)
F10849CT-ND - Řezaná páska (CT)
F10849DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
5.0SMDJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Podrobný popis
29,2V Svorka 172A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
5.0SMDJ18CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
172A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
5000W (5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V