SMCJ18CA-M3/9AT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 1 836
Katalogový list
Direct
Skladem : 0
Katalogový list
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ18CA-M3/9AT
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CA-M3/9AT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA-M3/9AT
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V