SMCJ18CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMCJ18CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ18CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ18CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA-13-F
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SMCJ18CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V