1.5SMCJ18CA
Číslo produktu DigiKey
4878-1.5SMCJ18CATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-1.5SMCJ18CACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-1.5SMCJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMCJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
1.5SMCJ18CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V