CD214L-T18CALF je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Bourns Inc.
Skladem : 7 123
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 10 360
Katalogový list
Similar
Littelfuse Inc.
Skladem : 669
Diodes Incorporated
Taiwan Semiconductor Corporation
29,2V Svorka 102,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
DO-214AB
CD214L-T18CALF
Číslo produktu DigiKey
CD214L-T18CALF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD214L-T18CALF
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CD214L-T18CALF Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
102,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Zastaralé
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V