50YXF10MEFC5X11 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Rubycon
Skladem : 92 311
Katalogový list
Upgrade
Rubycon
Skladem : 4 104
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
50YXF10MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-1852-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXF10MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50YXF10MEFC5X11 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
42 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
100 mA @ 100 kHz
Impedance
1.5 Ohms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C