50ZLH10MEFC5X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Rubycon
Skladem : 0
Rubycon
Skladem : 21 098
Katalogový list
KEMET
10 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
50ZLH10MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
50ZLH10MEFC5X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50ZLH10MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50ZLH10MEFC5X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
50 V
Životnost při teplotě
6000h při 105°C