63YXM10MEFC5X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
10 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
63YXM10MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
63YXM10MEFC5X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
63YXM10MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
63YXM10MEFC5X11 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
33.6 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
80 mA @ 100 kHz
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
63 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C