63ZLH10MEFC5X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
10 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
63ZLH10MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
63ZLH10MEFC5X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
63ZLH10MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
63ZLH10MEFC5X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
63 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
6000h při 105°C