50YXM10MEFC5X11 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Rubycon
Skladem : 21 116
Katalogový list
Upgrade
Nichicon
Skladem : 0
Katalogový list
10 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
50YXM10MEFC5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-1883-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXM10MEFC5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
50YXM10MEFC5X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
37.8 mA @ 120 Hz
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C