50YXM10MEFR5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-50YXM10MEFR5X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
50YXM10MEFR5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
37.8 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
90 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C