63YXJ10M5X11
Číslo produktu DigiKey
63YXJ10M5X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
63YXJ10M5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
63YXJ10M5X11 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
72.66 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
173 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
880 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Jmenovité napětí
63 V
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C