100YXJ10M5X11
Číslo produktu DigiKey
1189-2150-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
100YXJ10M5X11
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
100YXJ10M5X11 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Jmenovité napětí
100 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
5000h při 105°C