IHLP2525CZER4R7M01 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Sumida America Inc.
Skladem : 2 961
Katalogový list
Direct
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Skladem : 561
Similar
CODACA
Skladem : 401
Eaton - Electronics Division
Skladem : 542
Eaton - Electronics Division
Skladem : 983
Bourns Inc.
Skladem : 126
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 40mOhm max. Nestandardní