HCM0703-4R7-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HCM0703-4R7-R |
Popis | FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5.5 A 40mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | HCM0703-4R7-R Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 10A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 40mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,280" D x 0,260" Š (7,10mm x 6,60mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |