CSAB0730-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB0730-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB0730-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB0730-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB0730-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 40mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Modely EDA/CAD
CSAB0730-4R7M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
40mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,285" D x 0,260" Š (7,25mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
9,5A