HCM1A0703V3-4R7-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HCM1A0703V3-4R7-R |
Popis | FIXED IND 4.7UH 4A 46.5 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 27 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4 A 46,5mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 46,5mOhm max. |
Řada | Samorezonanční kmitočet 20MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Typ Lisovaný | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 6,8A |