IHLP2525CZEK4R7M01 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 983
Katalogový list
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 40mOhm max. Nestandardní
IHLP2525CZEK4R7M01
Číslo produktu DigiKey
541-IHLP2525CZEK4R7M01TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP2525CZEK4R7M01
Popis
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
40mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
25MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,270" D x 0,255" Š (6,86mm x 6,47mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
10A