PA4341.472NLT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
CODACA
Skladem : 2 719
Katalogový list
Similar
CODACA
Skladem : 401
Katalogový list
Eaton - Electronics Division
Skladem : 983
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 40mOhm max. Nestandardní