CSAC0730-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAC0730-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAC0730-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAC0730-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAC0730-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 40mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSAC0730-4R7M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
40mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,285" D x 0,260" Š (7,25mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
10A