PG0083.472NL
Číslo produktu DigiKey
553-3652-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PG0083.472NL
Popis
FIXED IND 4.7UH 4.5A 38 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 4.5 A 38mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8A
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
38mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 95°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±25%
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,268" Š (6,80mm x 6,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)