OWR-0920T-16C
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-0920T-16C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-0920T-16C
Popis
SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.8DB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 5 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
OWR-0920T-16C Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 mW
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Výkon - max
10 mW
Typ
Řadič sluchátek
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP64 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Samorezonanční kmitočet
2,85kHz
Impedance
16 Ohms
Velikost / rozměry
0,354" prům. (9,00mm)
Účinnost - dBA
63,80
Výška při usazení (max)
0,169" (4,30mm)
Účinnost - testovací
1mW/10mm
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C