OWR-0860T-16
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-0860T-16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-0860T-16
Popis
SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.6DB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 5 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWR-0860T-16 Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
5 mW
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Výkon - max
10 mW
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Plastový
Typ
Řadič sluchátek
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP64 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Samorezonanční kmitočet
3,17kHz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
16 Ohms
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Účinnost - dBA
63,60
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)
Účinnost - testovací
1mW/10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C