OWR-0640T-16H
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-0640T-16H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-0640T-16H
Popis
SPEAKER 16OHM 5MW TOP PORT 61.8
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 5 mW 50 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWR-0640T-16H Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Jmenovitý výkon
5 mW
Balení
Nosič
Výkon - max
10 mW
Stav součásti
Aktivní
Umístění portu
Horní část
Technologie
Magnetický
Tvar
Kulatý
Typ
Řadič sluchátek
Materiál - kužel
Plastový
Kmitočtový rozsah
50 Hz ~ 20 kHz
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Samorezonanční kmitočet
3kHz
Ochrana proti vniknutí
IP64 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Impedance
16 Ohms
Koncovka
Pájecí podložky
Účinnost - dBA
61,80
Velikost / rozměry
0,236" prům. (6,00mm)
Účinnost - testovací
1mW/10mm
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)