OWR-1228T-32B
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-1228T-32B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-1228T-32B
Popis
SPEAKER 32OHM 3MW TOP PORT 124DB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 3 W 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
OWR-1228T-32B Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
3 W
Výkon - max
5 W
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
580Hz
Impedance
32 Ohms
Velikost / rozměry
0,472" prům. (12,00mm)
Účinnost - dBA
124,00
Výška při usazení (max)
0,136" (3,45mm)
Účinnost - testovací
1mW/10mm
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C