OWR-4009T-38E
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-4009T-38E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-4009T-38E
Popis
SPEAKR 38OHM 10MW TOP PORT 115DB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
38 Ohms Řadič sluchátek Reproduktor 10 mW 20 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
OWR-4009T-38E Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výkon - max
20 mW
Kmitočtový rozsah
20 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
3kHz
Koncovka
Pájecí očka
Impedance
38 Ohms
Velikost / rozměry
1,575" prům. (40,00mm)
Účinnost - dBA
115,00
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)
Účinnost - testovací
1mW
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C